Aktualności

 

10 czerwca 2024 r.

Z okazji Dnia Dziecka odbyły się treningi z uśmiechem pod patronatem firmy Scandagra Polska Sp. z o.o. To był super tydzień! Były zacięte mecze dzieci z rodzicami. Była też rywalizacja, podczas której to zawodnicy stali się TRENERAMI i motywowali i podpowiadali swoim rodzicom. No i oczywiście - wspaniałe upominki od naszego Partnera. Dziękujemy!

 

24 maja 2024 r.

Za nami kolejna akcja Ekokluby 2024 organizowana przez Urząd Miasta w Bydgoszczy. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć. Dwie nasze grupy sprzątały tereny na osiedlach Wyżyny i Glinki. To było prawdziwe wyzwanie zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!

 

13 maja 2024 r.

Co to był za turniej! Wielkie emocje, moc uśmiechów i radości, ogromne serca i zaangażowanie oraz mnóstwo bramek. Osiem drużyn i blisko 100 dzieci reprezentujących bydgoskie przedszkola, duża liczba wiernych kibiców. Dziękujemy za wspaniały doping i Wasze uśmiechy. To dla nas największa nagroda. Do zobaczenia na kolejnym turnieju!

 

15 kwietnia 2024 r.

My mamy już plany na zimę 2025. Obóz sportowy w Hiszpanii!!! Siedem noclegów w hotelu 3/4*, dwa treningi dziennie, sparingi z drużynami hiszpańskimi, kąpiele w morzu i w basenie, wycieczki do Barcelony i Tossa de Mar i oczywiście mecz LaLiga. Zapraszamy!

 

5 lutego 2024 r.

Zapraszamy na obóz sportowy we Władysławowie. Zapisy ruszyły! https://tiny.pl/c323d

 

18 grudnia 2023 r.

W niedzielę 17.12.2023 r. blisko 150 naszych zawodników bawiło się na kolejnej edycji rozgrywek "Świąteczne granie z Bergovią". Świetna frekwencja, uśmiechy na twarzach i mikołajkowa atmosfera. Dzięki naszym sponsorom: SCANDAGRA Polska Sp. z o.o. – sponsor główny eventu, OPONEO PL S.A., PTMJ SPEEDVANS Sp. z o.o., wszystkie dzieci otrzymały świąteczne prezenty. Dziękujemy!!! 

 

14 listopada 2023 r.

Zapraszamy na zimowy obóz sportowy w Solcu Kujawskim. Zapisy już ruszyły. Liczba miejsc ogranioczona!!!