Piłka Nożna ROBERT WYSOCKI

Trener piłki nożnej, posiada licencję UEFA "B", wychowanek bydgoskiego Chemika. Z dziećmi i młodzieżą pracuje nieprzerwanie od 2009 roku, osiągając wiele sukcesów. Kilku jego wychowanków zostało zauważonych przez najlepsze akademia w kraju m.in. Lecha Poznań oraz reprezentacje  narodowe i wojewódzkie. Z drużynami, które prowadził, był triumfatorem wielu turniejów krajowych i międzynarodowych, trzykrotnie brał udział  w  finałach ogólnopolskiego turnieju dla dzieci - Deichmann Cup. Przygotowując i prowadząc treningi z młodzieżą, wzoruje się na hiszpańskiej i angielskiej myśli szkoleniowej - łączy kreatywność i umiejętności techniczne z przygotowaniem fizycznym. W trakcie zajęć z dziećmi przekazuje im  swoje zamiłowanie do piłki nożnej oraz pasję do sportu, a wszystko to z uśmiechem i w sympatycznej atmosferze.

 

 

Piłka Nożna MARCIN SKONIECZNY

Trener piłki nożnej. Ukończył kurs trenerski i posiada licencję UEFA B. Jako zawodnik grał w młodzieżowych zespołach Polonii Bydgoszcz oraz Chemika Bydgoszcz. W piłce seniorskiej zawodnik klubów Polonia Bydgoszcz, Unia Solec Kujawski, Mallow United, Burza Nowa Wieś Wielka. Bardzo chętnie podnosi umiejętności trenerskie uczestnicząc w szkoleniach PZPN oraz stażach trenerskich. Stawia ponad wszystko na uśmiech i zadowolone dziaci, które z pasją uczy piłkarskiego abecadła.piłki nożnej, posiada licencję UEFA C. W młodości był zawodnikiemklubu Czarni Nakło. Pasjonat i miłościk gór - zdobył wszystkie szczyty w polskich Tatrach oraz część Tatr słowackich, a także szczyty gruzińskiego Kaukazu. Uczestnik teleturniejów telewizyjnych m.in. Postaw na milion, Jeden z dziesięciu i Koło Fortuny. Zaczynał swoją trenerską przygodę z drużynami młodzieżowymi, lecz chetnie podnosi swoje umiejętności z zakresu szkolenia młodzieży. Chciałby przekazać młodym adeptom swoją pasję do piłki nożnej i zaszczepić w dzieciach zdrowy tryb życia.

 

 

 

 

Piłka Nożna JAKUB ADRYCH

Trener piłki nożnej, licencja UEFA C. Swoją przygodę z piłką rozpoczął w bydgoskim Chemiku, w barwach którego występował na kolejnych szczeblach piłki młodzieżowej. W sezonie 2015/16 występował w makroregionalnej lidze juniora młodszego, gdzie miał możliwość rywalizować z zespołami takimi jak: Lech Poznań, Pogoń Szczecin czy Lechia Gdańsk. Absolwent Politechniki Gdańskiej na kierunku Elektronika i Telekomunikacja, reprezentant uczelnianego AZS-u, w barwach którego zdobył akademickie wicemistrzostwo polski w kategorii uczelni technicznych. Prywatnie miłośnik włoskiego futbolu. Jako cel stawia sobie rozwój piłkarski podopiecznych, ukazanie iż zaangażowanie w trening pozwala przesuwać własne granice.

 

 

 

Piłka Nożna MICHAŁ SZYMAŃSKI

Trener piłki nożnej, posiada licencję UEFA C. Grał w drużynach młodzieżowych Polonii Bydgoszcz. Posiada wykształcenie w dziedzinach kształtowania i ochrony środowiska oraz obsługi turystyki i hotelarstwa. Prywatnie pasjonuje się żużlem i oczywiście piłką nożną. W wolnych chwilach lubi jeździć na rodzinne wycieczki rowerowe, a także rozgrywać amatorskie partie w warcaby. Chętnie podnosi kwalifikacje i umiejętności trenerskie. W pracy z dziećmi stawia na zadowolenie i uśmiech ćwiczących najmłodszych adeptów piłki nożnej.

 

 

 

 

 

 

Piłka Nożna MARIUSZ JANIK

Trener piłki nożnej, posiada licencję UEFA C. W młodości był zawodnikiemklubu Czarni Nakło. Pasjonat i miłościk gór - zdobył wszystkie szczyty w polskich Tatrach oraz część Tatr słowackich, a także szczyty gruzińskiego Kaukazu. Uczestnik teleturniejów telewizyjnych m.in. Postaw na milion, Jeden z dziesięciu i Koło Fortuny. Zaczynał swoją trenerską przygodę z drużynami młodzieżowymi, lecz chetnie podnosi swoje umiejętności z zakresu szkolenia młodzieży. Chciałby przekazać młodym adeptom swoją pasję do piłki nożnej i zaszczepić w dzieciach zdrowy tryb życia.

 

 

 

 

Piłka Nożna MATEUSZ WINIARSKI

Trener piłki nożnej, posiada licencję UEFA "B". Ukończył studia podyplomowe na kierunku wychowanie fizyczne oraz gimnastyka korekcyjna w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Przygodę trenerską z dziećmi i młodzieżą rozpoczął w 2011 roku w KP Polonia Bydgoszcz. Jest również nauczycielem wychowania fizycznego w SP nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy. Jego wychowankowie z rocznika 2003 i 2004 grają już na poziomie seniorskim na poziomie IV i V ligi. Podczas treningów z młodymi adeptami piłki nożnej szczególną zwraca uwagę na rozwijanie prawidłowych wzorców ruchowych oraz opanowanie i kontrolę nad piłka na poziomie Adresa Iniesty. Najważniejsze, by dzieci z uśmiechem na ustach pojawiały się na zajęciach i z takim samym uśmiechem wracały do domu. Oprócz piłki nożnej jego pasję to koszykówka w wydaniu amerykańskim (NBA) oraz dobra książka.

 

 

 

Piłka Nożna MATEUSZ WYSOCKI

Trener piłki nożnej, licencja UEFA C. Absolwent na kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Politechnice Gdańskiej. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał na boiskach BKS Chemik, a swoją karierę kontynuował w zespołach juniorskich i seniorskim KP Polonia Bydgoszcz. Na boisku zawsze ustawiany w środkowej strefie, jako zawodnik kreatywny, szukający często niekonwencjonalnych rozwiązań. W pracy z dziećmi, jego celem jest pokazanie, że systematyczna i ciężka praca na treningach umożliwia rozwój sportowy i pozwala wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Miłośnik ligi angielskiej. Wolne wieczory spędza oglądając seriale (głównie kryminalne) lub rozgrywając amatorsko partie szachowe.piłki nożnej, licencja Grassroots C. Swoją przygodę z piłką rozpoczął w bydgoskim Chemiku, w barwach którego występował na kolejnych szczeblach piłki młodzieżowej. W sezonie 2015/16 występował w makroregionalnej lidze juniora młodszego, gdzie miał możliwość rywalizować z zespołami takimi jak: Lech Poznań, Pogoń Szczecin czy Lechia Gdańsk. Student Politechniki Gdańskiej na kierunku Elektronika i Telekomunikacja, reprezentant uczelnianego AZS-u, w barwach którego zdobył akademickie wicemistrzostwo polski w kategorii uczelni technicznych. Prywatnie miłośnik włoskiego futbolu. Jako cel stawia sobie rozwój piłkarski podopiecznych, ukazanie iż zaangażowanie w trening pozwala przesuwać własne granice.