Piłka Nożna ROBERT WYSOCKI

Trener piłki nożnej, posiada licencję UEFA "B", wychowanek bydgoskiego Chemika. Z dziećmi i młodzieżą pracuje nieprzerwanie od 2009 roku, osiągając wiele sukcesów. Kilku jego wychowanków zostało zauważonych przez najlepsze akademia w kraju m.in. Lecha Poznań oraz reprezentacje  narodowe i wojewódzkie. Z drużynami, które prowadził, był triumfatorem wielu turniejów krajowych i międzynarodowych, trzykrotnie brał udział  w  finałach ogólnopolskiego turnieju dla dzieci - Deichmann Cup. Przygotowując i prowadząc treningi z młodzieżą, wzoruje się na hiszpańskiej i angielskiej myśli szkoleniowej - łączy kreatywność i umiejętności techniczne z przygotowaniem fizycznym. W trakcie zajęć z dziećmi przekazuje im  swoje zamiłowanie do piłki nożnej oraz pasję do sportu, a wszystko to z uśmiechem i w sympatycznej atmosferze.

Piłka Nożna MATEUSZ WINIARSKI

Trener piłki nożnej, posiada licencję UEFA "B". Ukończył studia podyplomowe na kierunku wychowanie fizyczne oraz gimnastyka korekcyjna w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Przygodę trenerską z dziećmi i młodzieżą rozpoczął w 2011 roku w KP Polonia Bydgoszcz. Jest również nauczycielem wychowania fizycznego w SP nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy. Jego wychowankowie z rocznika 2003 i 2004 grają już na poziomie seniorskim na poziomie IV i V ligi. Podczas treningów z młodymi adeptami piłki nożnej szczególną zwraca uwagę na rozwijanie prawidłowych wzorców ruchowych oraz opanowanie i kontrolę nad piłka na poziomie Adresa Iniesty. Najważniejsze, by dzieci z uśmiechem na ustach pojawiały się na zajęciach i z takim samym uśmiechem wracały do domu. Oprócz piłki nożnej jego pasję to koszykówka w wydaniu amerykańskim (NBA) oraz dobra książka.

 

 

Piłka Nożna MARCIN SKONIECZNY

Ukończył kurs trenerski i posiada licencję Grassroots C. Jako zawodnik grał w młodzieżowych zespołach Polonii Bydgoszcz oraz Chemika Bydgoszcz. W piłce seniorskiej zawodnik klubów Polonia Bydgoszcz, Unia Solec Kujawski, Mallow United, Burza Nowa WieśWielka. Bardzo chętnie podnosi umiejętności trenerskie uczestnicząc w szkoleniach PZPN oraz stażach trenerskich. Stawia ponad wszystko na uśmiech i zadowolone dziaci, które z pasją uczy piłkarskiego abecadła.

 

 

 

 

 

Piłka Nożna MICHAŁ SZYMAŃSKI

Trener piłki nożnej, posiada licencję UEFA C. Grał w drużynach młodzieżowych Polonii Bydgoszcz. Posiada wykształcenie w dziedzinach kształtowania i ochrony środowiska oraz obsługi turystyki i hotelarstwa. Prywatnie pasjonuje się żużlem i oczywiście piłką nożną. W wolnych chwilach lubi jeździć na rodzinne wycieczki rowerowe, a także rozgrywać amatorskie partie w warcaby. Chętnie podnosi kwalifikacje i umiejętności trenerskie. W pracy z dziećmi stawia na zadowolenie i uśmiech ćwiczących najmłodszych adeptów piłki nożnej.

 

 

 

 

 

Piłka Nożna MATEUSZ WYSOCKI

Trener piłki nożnej, licencja  Grassroots "C". Studiuje na kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Politechnice Gdańskiej. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał na boiskach BKS Chemik, a swoją karierę kontynuował w zespołach juniorskich i seniorskim KP Polonia Bydgoszcz. Na boisku zawsze ustawiany w środkowej strefie, jako zawodnik kreatywny, szukający często niekonwencjonalnych rozwiązań. W pracy z dziećmi, jego celem jest pokazanie, że systematyczna i ciężka praca na treningach umożliwia rozwój sportowy i pozwala wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Miłośnik ligi angielskiej. Wolne wieczory spędza oglądając seriale (głównie kryminalne) lub rozgrywając amatorsko partie szachowe.

 

 

 

Piłka Nożna MATEUSZ JANKOWSKI

Trener piłki nożnej.

 

 

 

Piłka Nożna JAKUB ADRYCH

Trener piłki nożnej, licencja Grassroots C. Swoją przygodę z piłką rozpoczął w bydgoskim Chemiku, w barwach którego występował na kolejnych szczeblach piłki młodzieżowej. W sezonie 2015/16 występował w makroregionalnej lidze juniora młodszego, gdzie miał możliwość rywalizować z zespołami takimi jak: Lech Poznań, Pogoń Szczecin czy Lechia Gdańsk. Student Politechniki Gdańskiej na kierunku Elektronika i Telekomunikacja, reprezentant uczelnianego AZS-u, w barwach którego zdobył akademickie wicemistrzostwo polski w kategorii uczelni technicznych. Prywatnie miłośnik włoskiego futbolu. Jako cel stawia sobie rozwój piłkarski podopiecznych, ukazanie iż zaangażowanie w trening pozwala przesuwać własne granice.